Spawacz statków z aluminium

Opis stanowiska

Dla kogo: W oparciu o specyfikacje i rysunki będziesz pracował z zespołem spawalniczym nad poszczególnymi sekcjami. Po położeniu stępki będziesz budował kadłub od środka, aż powstanie kompletna konstrukcja kadłuba, która będzie spełniała wszystkie surowe wymagania firmy w zakresie jakości i testów.

Masz solidne podstawy spawania i chętnie specjalizujesz się w nowych technikach spawania, aby stać się ekspertem w swojej dziedzinie.Jesteś pracowity i zmotywowany, potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zgranym zespole. Dążysz do osiągnięcia jak najlepszych wyników we wszystkim co robisz i wnosisz do zespołu pozytywną energię.

Co się spawa: budowa kadłubów wysokiej jakości jachtów, praca z aluminium, stalą, cuniferem i stalą nierdzewną.

Wymagania

  • Doświadczenie w czytaniu rysunków.

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG.

  • Doświadczenie z aluminium.

  • Język angielski na poziomie B1.

Oferujemy

Okres pracy: minimalnie 6 miesięcy

Zarobki: € 550 - € 600 za 40 godzin.

Zakwaterowanie: zapewnione

Ubezpieczenie zdrowotne: zapewnione