O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, z certyfikatem KRAZ (nr 23613). Współpracującą z wieloma zagranicznymi agencjami zatrudnienia. Dzięki temu masz dostęp do dużej ilości ofert w jednym miejscu.

Kogo rekrutujemy?

Rekrutujemy pracowników w branży budowlanej oraz przemysłowej. W tych sektorach, na zagranicznych rynkach pracy, Polacy uznawani są za bardzo dobrych pracowników. W 100% się z tym zgadzamy. Nie musisz znać języków obcych lub posiadać wieloletniego doświadczenia. Różnorodność oferowanych przez nas stanowisk pozwoli Ci znaleźć zatrudnienie, nawet jeśli wcześniej było to niemożliwe.

Z kim współpracujemy?

Wśród naszych partnerów znajdziesz jedynie certyfikowane, zagraniczne agencje zatrudnienia. Nie chcemy aby za naszym pośrednictwem, pracownicy trafiali do firm, w których nie będą należycie traktowani. Dlatego bardzo skrupulatnie wybieramy firmy, z którymi decydujemy się na współpracę.

Dlaczego powinieneś znaleźć prace za naszym pośrednictwem?

Rekrutowanie tylko w dwóch sektorach pozwala nam być na bieżąco z trendami panującymi w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci stanowisko, które w perspektywie czasu pozytywnie wpływanie na Twoją karierę oraz zwiększy Twoją wartość na rynku pracy.

Wypełnij poniższy formularz abyśmy mogli wrócić do Ciebie z ciekawą ofertą pracy